Etiket - iPhone 6s Plus dokunmatik değişimi

iPhone 6s & iPhone 6s Plus Tanıtıldı

Hadi artık APPLE, Bekliyoruz…

Apple, merakla beklenen yeni lansmanını 09 Eylül 2015 te yapacağını duyurdu. Yeni lansmanı yapacağını duyurdu duyurmasına ancak tanıtılacak ürünler hakkında yine hiç bilgi paylaşımı yapılmadı. Steve Jobs ‘tan günümüze gelen bu gizlilik hala devam ediyor. Bu durum kullanıcı açısından pek hoş karşılanmasa da Apple, markaya olan değerini her geçen gün katlamaya devam ediyor.

Yeni tanıtacağı akıllı telefonun iPhone 6s mi?  Yoksa! iPhone 6s Plus mı?  Ya da, iPhone 7 mi? Belki de bir sürpriz ile 2 yeni telefon birden tanıtacağı hakkında haber paylaşmadan internette bir çok kaynakta farklı farklı bilgiler boy göstermeye başladı. Ön kameranın 5 MP olacağı, yüksek çözünürlükte video kayıtları yapabileceği, panaromik çekim desteğinin geleceği, yine ön kamerada yavaş video çekimi olacağı, 2 Gb Ram desteği, A9 İşlemci ve 12 MP DSLR Arka Kamera bulunduracağı internette dolaşan haberler arasında yer alıyor.

iphone6s

2015 lansmanında tanıtılan iPhone 6s ve iPhone 6s Plus 'ın sloganı ''Her zamankinden daha güçlü'' olduğu, güçlendirilmiş bu telefonda tasarım aynı ancak biraz daha kalın olarak üretildi.  Bu yeni modelde yapılan en büyük yenilik ise Rose Gold adı verilen kırmızı-pembe karışımı ile yeni bir renk sunulması oldu.

  iphone_6s
Daha fazla oku...