Samsung Teknik Servis

Teknik Servisimizde akıllı cep telefonları, tablet pc ve bilgisayar teknik servisi yapılmaktadır.

Samsung Teknik Servis

Akıllı telefon tarafında özellikle ön bürodan hızlı servis alabileceğiniz sorunları yazılımsal sorunlar, ekran-dokunmatik kırıkları, soket değişimleri, kasa-kapak değişimleri ve tuş-buton değişimleri olarak sıralayabiliriz.

Aynı şekilde tablet tarafında da dokunmatik – ekran kırıklarında ve yazılımsal sorunlarınız da hızlı servis alabilirsiniz. Bilgisayar tarafında oluşabilecek arızalar faklılık gösterdiğinden arıza ve servis durumuna bağlı olarak servis süresi değişiklik göstermektedir.

Samsung tarafında arıza tespitler gün içerisinde yapılır ve arıza tespit bedeli yoktur. Yedek parça olarak Samsung Servis Orjinali ve Samsung onaylı 3A kalite yedek parçalar kullanılmaktadır.

Servisimiz de değiştirilen yedek parçaların 1 – 12 ay yedek parça garantisi vardır. Servisimiz de yazılımsal, donanımsal ve anakart kaynaklı tüm teknik servis desteği verilmektedir. Samsung Galaxy S serisi, Samsung Galaxy Tab serisi ve Samsung Galaxy Note serisi tüm akıllı telefonlar da ekran ve dokunmatik değişimleri yapılmaktadır.

SAMSUNG Teknik Servis
SAMSUNG Teknik Servis
SAMSUNG Teknik Servis