iCloud

iCloud Çözümleri

iCloud, kullanmış olduğunuz Apple ürününüz de bulunan bütün kişisel bilgilerinizi yedekleyebildiğiniz bir bulut sistemidir.

Burada kullanacağınız hesabı Apple Store hesabı ile eşleştirebilir ya da direk icloud.com uzantılı yeni bir kişisel hesap oluşturarak bilgilerinizin yedeklenmesini sağlayabilirsiniz. Burada Apple, kişisel veri ve bilgilerin korunması açısından oluşturulan hesabı sadece kişinin kendisine mail adresi ve parola ile giriş yapacağı www.icloud.com üzerinden yetki vererek kullanmasını sağlıyor.

iCloud Servis

iCloud mail adresimi ve şifremi unuttum!

www.icloud.com üzerinden; Apple kimliğini veya parolayı mı unuttunuz?

Yazısını tıklayarak size belirtilen adımlar da hesabı oluştururken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizi Doğum Tarihi, Ad-Soyad, Telefon Numarası gibi boşluklarını doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.

iCloud için verdiğim kişisel bilgilerimi de unuttum!

Apple, Türkiye‘den alınan tüm cihazları için garantisi olsun ya da olmasın ürünün faturasını bulundurduğunuz taktirde iCloud sıfırlama sorunlarınız için ücretsiz destek vermektedir.

Türkiye ‘den aldım ancak faturam kayboldu!

Cihazımı yurt dışından aldım!

Bu tip durumlar da ise bizim gibi iCloud şifre çözümleri hakkında destek veren özel teknik servislerden faydalanabilirsiniz.