iPad Dokunmatik Değişimi

Genel olarak kullanım sırasında oluşan darbelerden kaynaklanan ön cam çatlaması ya da kırılması veya dokunmatik kırılması ya da çatlamasında iPad ‘in ön yüzeyinde göze hoş görünmeyen bir görüntü oluşacaktır. Bu tip durumlarda can sıkıcı bir durum yaşayacak ve bu görüntüden bir an önce kurtulmak isteyeceksiniz.

Ön cam dokunmatik değişimleri ciddi tecrübe ve deneyim gerektirmektedir. Bu kısımda seçeceğiniz teknik servisi iyi bir araştırma ile seçmelisiniz sonrasında değişimin deneyimli bir teknik serviste yapılmadığı takdirde ön cam kısmında bir süre sonra kalkmalar, dokunmatikte algılama sorunları ve ekranda toz kalan bir işçilik sizi huzursuz edebilir.
Cihazınızda oluşan bu durumda teknik servise durumu belirttiğiniz taktirde ürünün modeline göre dokunmatik (ön cam) ya da komple ekran değişimi yapılmaktadır. Bu işlem cihazınızın modeline göre değişiklik göstermektedir. Yapılan müdahale özel bir ortamda toz ve parmak izi kalmadan başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Dokunmatik değişim işlemi başarı ile gerçekleştirildikten sonra ekranınızdaki performansı birebir olarak hissedebileceksiniz.

Teknik serviste yapılan bu işlem, servis süresine bağlı olarak ortalama 2-3 saat sürmektedir.

iPad Dokunmatik Değişimi