iPhone Ekran Değişimi

Apple firması günümüzde akıllı telefon ve bunun yanında iPad tabletlerini de üretmektedir.

Üretilmiş olan bu ürünler de kullanıcı taraflarında bir den fazla sorunla karşılaştığını görebiliyoruz. Bunlardan en önemlisi nedir diye soracak olursanız aslında temel manada herkesin karşılaştığı sorunu sizlere örnek olarak verebiliriz. Bu örnek ekran camı olacaktır. Ekranlar apple telefonunda cam olduğundan dolayı herhangi bir şekilde yüzeye oluşacak darbe sonucunda ekranların kırılması, çatlaması veya ekranın içerisinde ki yapının bozulmasıyla birlikte telefonun kullanılmaz hale gelmesi örnekler arasına girebilir.

Bugün günümüze baktığımızda iPhone telefonların da en ufak darbede bile kırıldığını – çatladığını gözlemliyoruz.

iPhone Ekran Değişim Servisi

iPhone Ekranım Kırıldı Ne Yapacağım?

iPhone Ekranım Kırıldı Ne Yapacağım?

Bu tarz bir sorunla karşılaştığınız da normal olarak hemen telaşlanacak ve eliniz ayağınız dolaşacaktır.

Bunun yanında telefona gelen darbeden ve sizde olan üzüntüden dolayı ne yapacağınızı bilemeyeceksiniz. Ve araştırmaya başlayacaksınız. Bunun tek çözüm yolu kırılan, çatlayan ekranların değişmesidir.

Ancak burada dikkatli okunması ve iyi algılanması gereken bir konu var. Kullanıcıların kullanmış olduğu Apple telefonu orijinal olduğundan dolayı telefonun servis koşullarının sağlandığı ortamlarda değişimin yapılması önemlidir.


iPhone Ekran Değişimi Nasıl Yapılmaktadır?

iPhone ekran değişimleri alanında uzman ve bununla birlikte tecrübeli işinde ehli teknikerler tarafından yapılması gerekmektedir.

Özgün üretilmiş olan ekipmanlar ile birlikte teknik servise alınan telefon onarımı bu sayede daha iyi bir şekilde onarılacaktır. Tabi ki ekran değişimi yapılmadan önce teknikerlerin bazı önlemler alması gerekmektedir. Statik elektriğin boşalması bununla birlikte çalışmaya başlamadan önce elektrik koruyucu eldiven, kıyafet ve ortamı oluşturan ESD (Elektrostatik Boşalma) önlemlerin alınması gerekmektedir.
Maddeler:
Ekran değişimi yapıldığında telefona asla format atılmamaktadır. Bu sayede telefondaki bilgileriniz kaybolmayacaktır.
Cihazın ekran değişimi sonrasında ilk günkü kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermemektedir.
Ekran değişimi alanında uzman tecrübeli teknikerler tarafından yapılması gerekmektedir. Alanında uzman olmayan bireyler tarafından yapılacak olan onarımlar sizlerin telefonunu onarmak yerine daha kötü bir hale getirecektir.
Telefonunuza asla ama asla ekran koruyucu ve bunun yanında koruyucu kılıf takmayı ihmal etmeyin!