iPad Batarya Değişimi

Apple iPad kullanıcıları; iş ortamında genel olarak görsel sunum ve çizim için, bazı kullanıcılarda iPhone ‘larda ki ekran performansında kendini kısıtladığını düşünerek yine görsel ve uygulama (oyun) performansı için ürünü tercih etmektedir.

Her iki ortamda da yapılan yoğun kullanım aynı zamanda şarj sürelerini tetiklemektedir. iPad ‘lerde pil ömrü %80 lere düştüğü zaman ortalama 1000 şarj döngüsünü tamamlamış duruma gelecektir. Kullanmış olduğunuz iPad ‘de ortalama 1000 kere tam dolum yaparak kullandığınızda cihazın batarya ömrünü yavaş yavaş sonlandırmış olursunuz ve daha iyi performans sağlayabilmesi için batarya değişimi yaptırmanız gerekmektedir.

iPad ‘ler için batarya değişimini, performans ve daha sağlıklı kullanım sağlaması açısından orijinal yedek parça ürün kullanılarak değişimi yaptırmanızı tavsiye ederiz. Aksi taktirde orijinal batarya kullanılmadığın da yine şarj süresinde tutarsızlıklar olabilir ve anakart da şarj ve güç kısmında farklı arızalara yol açabileceğini unutmayalım.

iPad batarya değişiminde servis süresi, servis durumuna bağlı olarak ortalama 2-5 saat arasında sürmektedir. İşlem sonrasında iPad ‘in batarya maximum kapasite değeri yükselerek ilk gün ki performansında bir kullanım sağlayacaktır.

iPad Batarya Değişimi