iPhone Teknik Servis

iPhone 11 Pro

iPhone Teknik Servis

iPhone 11

iPhone Teknik Servis

iPhone XR

iPhone Teknik Servis

iPhone 8

iPhone tamamen tutku haline geldi ve bizde sizin gibi bu tutkunun ortaklarındanız.

iPhone hakkında yazılım ve donanımsal teknik müdahelerde 2009’ dan bu güne gelen bilgi birikimimizi siz değerli kullanıcılara sunuyoruz.

iPhone Teknik Servis’ imizde bütün sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Ürününüzde darbe sonrasında oluşan dokunmatik çatlama ve kırılmalarında, ekran kırılma ve çatlamalarında ekran değişimlerini gün içerisinde servis yoğunluğuna bağlı olarak 15 – 60 dk. arasında teslim ediyoruz. Servisimizde kullanılan tüm yedek parçalar orjinaldir. Bu tip darbe sonrasında oluşan sorunlar için dilerseniz teknik servisimiz de ürününüzün sadece ekran değişimi ile kalmayıp darbe sonrasında oluşabilecek arızaları da önlemek amacı ile yine gün içerisinde alabileceğiniz detaylı bir arıza tespitini ÜCRETSİZ olarak talep edebilirsiniz. Arıza tespit sonrasında cihazınız uzman Teknikerimiz tarafından yazılım, donanım ve anakart detaylı incelendikten sonra oluşabilecek sorunlar hakkında bilgilendirilirsiniz.

iPhone kullanıcıları kullanım ile ilgili tüm sorunlarında bile servisimizden son kullanıcı odaklı destek alabilir. iPhone Teknik Servis, App Store’ da uygulama (application) kaynaklı oluşan uygulamaya girmiyor, tıklayınca geri atıyor, uygulama çalışmıyor, uygulama güncellenmiyor sorunlarınıza çözüm sunmaktadır.

Kullanıcılar genelde şarj arızalarında şikayetçi olur ve arızalar; iPhone’ um şarj olmuyor, iPhone şarj oluyor gösteriyor dolmuyor, iPhone şarjı çabuk bitiyor gibi şikayetler bildiriyor ve sorun genelde batarya değişimi ile çözülüyor. Servisimizde batarya değişimi 30 dk. içerisinde yapılmaktadır. Batarya da yine Orijinal Yedek Parça ile değişimi yapılmaktadır. İşlem sonrasında cihazınızı eski verimliliğinde kullanmaya devam edebilirsiniz. iPhone’ larda oluşan şarj – batarya sorunu ciddi sorunlara yol açabileceğinden bu tip arızalarda cihazınızı aktif kullanıma bağlı olarak nasıl kullandığınızı servisimizde belirtirseniz sorun farklı durumlara yol açabileceğinden servisimiz buna göre müdahele edecek ve nokta atışı size kesin çözüm sunacaktır. iPhone şebeke arızalarında sim kart görmüyor, simkart görüyor ama çekmiyor, az çekiyor, iPhone aranıyor sorunu, iPhone servis yok sorunu, iPhone aranıyor sorunu gibi şebeke arızalarında cihazınız aktif şebeke testlerine tutularak şebeke sorunlarınız giderilmektedir.

iPhone Teknik Servis - iPhone Arka Cam
iPhone Teknik Servis - Kamera Değişimi

iPhone suya düştü ne yapmalıyım?

Hiç üzülmeyin!!!

Kurumasını beklemeden, şarja takmadan, açılmasını beklemeden, açmak için uğraşmadan kısacası zaman kaybetmeden cihazınızı servis noktamıza bir önce ulaştırarak öncelikle cihazınızın kurtulması için ilk adımı siz atmış olursunuz. Çünkü dökülen sıvı üzerinde kaldıkça oksitlenme yapacağından çürümelere yol açar ve hiçbir şekilde açılmamasına sebep olur. Cihazınız servisimize ulaştığında bir an önce üzerindeki enerji kesilerek anakartı sökülür ve sıvı temizleme makinesinde yaklaşık 30 – 40 dk. anakart temizlenir ve açılması için gerekli müdaheleler yapılır. Sıvı temaslı cihazlarda bekleme süresine bağlı olarak %80 sonuç alıyor ve cihazınızı kurtarıyoruz.

Servisimizde diplomalı ve sertifikalı Teknikerimiz tarafından anakart kaynaklı sorunlarınıza da çözüm sunulmaktadır. Anakart da oluşan şarj, şebeke, ses, görüntü v.s. sorunlarına da cihaz durumuna bağlı olarak tamir yapılmaktadır.

Servisimiz değişen parçalara 3 – 12 ay parça garantisi vermektedir. VK BİLİŞİM son kullanıcı ve kurumsal çözüm ortağı olarak da hizmet vermektedir.

Eğitimli Teknik Personel ile garantili ve temiz işçilik sunuyoruz. Cihazınızı en teknik cihazlar ile hatasız ve garantili onarım için bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz…

iPhone Teknik Servis - Kamera Değişimi
iPhone Teknik Servis - Batarya Değişimi