HTC Teknik Servis

Servisimiz de tüm Htc modellerine yazılımsal ve donanımsal teknik destek alabilirsiniz. Yurt dışından getirdiğiniz desteği verilen ve serverları açık olan tüm modeller için sim kilit (unlock) işlemi yapılmaktadır.

Son çıkan akıllı telefonların biraz büyük olması nedeniyle ekranlarda oluşabilecek fiziksel sorunlardan dolayı piksel kaybı, dokunmatik çatlağı, ekran – dokunmatik kırılması ve dokunmatikte algılama sorunlarına karşı ekran – dokunmatik değişimleri yapılmaktadır. Yan sanayi kullanılan şarj aletleri ve bataryalar cihazınızda şarj – batarya sorunlarına yol açabilir bu tip arızalarda şarj soketi değişimi, batarya değişimi ve ileri düzey müdahale anakart onarımları yapılmaktadır. Htc Servis Orjinali ürün kullanmanızı tavsiye ederiz.

Telefonlarınız da oluşan mikrofon, hoparlör gibi ses sorunları genel olarak toz ve darbeden dolayı özelliğini kaybetmektedir.

Bu sebeple oluşabilecek arızalarda yedek parça değişimleri ve anakart onarımları yapılmaktadır.

Htc Kasa – Kapak Değişimi, Htc Batarya Değişimi, Htc Yazılım Güncelleme, Htc Ekran – Dokunmatik Değişimi, Htc Tuş – Buton Değişimi, Htc Hoparlör Değişimi, Htc Sim Kilit Açma, Htc Kamera Değişimleri için servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

HTC Teknik Servis
Servisimiz de tüm HTC Telefon modellerine yazılımsal ve donanımsal teknik destek alabilirsiniz.