iPhone 11 Pro Max

iPhone 11 Pro Max

Apple iPhone 11 Pro Max ile düz iPhone modellerinden değişiklik göstererek yeni Pro modellere geçiş yaptı.

Peki nedir bu yeni iPhone Pro modelleri gelin beraber inceleyelim.

iPhone 11 Pro Max, modeli yenilikçi ve profesyonel üçlü kamerası ile size harika fotoğraf ve video çekimleri sunmaktadır. bu geniş kapsamlı kamera ile çekimlerinize daha fazla çözünürlük katacak, en parlak ve en karanlık ortamlarda dahi olağanüstü çekimler yaparak bu çekimlerinizi profesyonel bir şekilde düzenleyebileceksiniz.
Biri diğerinden daha çekici bu kameralar, portre modunda 6 adet ışık efekti ile sıfır (0) deklanşör gecikmesi yaşatmaktadır. Paranormlarda x2 daha fazla yükseklik ile telefoto kamerası %40 daha fazla ışık yakalama özelliğine sahiptir.

Bu kameralardan birincisi ultra geniş kamera, ikincisi geniş kamera ve üçüncüsü telefoto kameradır. Video çekimlerinizi 4K kalitesinde yaparak görüntülerde parlaklık, kontrast, keskinlik ve kesme, döndürme gibi özelliklerle akıllı bir cep telefonu ile yapılacak en kaliteli videoları çekebileceksiniz. Ultra geniş kamera, yakın çekim yaparak fotoğrafı en geniş açı ve ince ayarlar ile profesyonel kareler elde edebileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Super Retina XDR ekran ile bu zamana kadar çıkan iPhone lar arasında en parlak ve en net görüntüyü sunmaktadır. İnç başına ortalama olarak 458 piksel düşmektedir. Haptic teknolojisi, ekran üzerinde yapılan tüm işlemleri daha hızlı yapmaktadır. modele özgü OLED ekran ile ekran köşelerinde dahi net renk ve parlaklığı sağlamaktadır.

iPhone 11 Pro Max , akıllı bir telefondaki en hızlı çip olan ve anında veri işleyen A13 Bionic işlemciye sahiptir. Bu modeldeki pil ömrü geliştirilerek 5 saat daha fazla ömür sunmaktadır. Kutu içeriğinde bulunan 18w adaptör ile hızlı şarj özelliği yarım saate kadar x2 şarj ile %50 ye kadar şarj dolumu sağlamaktadır. aynı zamanda kablosuz şarj özelliği de mevcuttur.

VK Bilişim, iPhone 11 Pro Max modelinin satış, aksesuar ve tüm teknik servis hizmetlerini vermektedir.

iPhone 11 Pro Max Teknik Servis
iPhone 11 Teknik Servis